SK Hlincovka

Dlouhodobý turnaj ve stolním tenisu

Informace o dlouhodobém turnaji ve stolním tenisu:

DD turnaj 


Oznámení SK Hlincovka

Odešel člověk, který se dlouhé roky podílel na výchově volejbalových talentů SK Hlincovka a má zásluhu na největších úspěších volejbalu SK Hlincovka.

Čest jeho práci a památce.

Oznámení SK Hlincovka


Rozpis využití hřišť

Rozpis užívání ploch (hřišť) v areálu SK Hlincovka.

Rozpis využití hřišť mimo prázdniny  Rozpis využití hřišť prázdniny

Kontaktní osoba - Jan Havelka (SK Hlincovka)   tel. 724715261

Sobotní dny jsou volné mimo celodenní akce ve dnech 27.8. a 3.9. 2022 

Volné časy v týdenním rozpisu užívání ploch v areálu jsou k dispozici pro  další občany Hlincové Hory a třetí osoby. Při nevyužití 3x v řadě bude časové zadání zrušeno pro další zájemce.
Termíny dalších sobotních akcí  a volných časů v týdenním rozpisu hřišť je možné zadat na schůzi SK, nebo emailem na adresu obce, včetně olympiády naší školky. 


Organizační, hospodářský a provozní řád SK Hlincovka

ze dne 10.6.2018.

Členská schůze SK (proběhne v 1Q/2021) může provést aktualizaci řádu. Připomínky ke stávajícímu řádu a podněty ke změně řádu lza zaslat na mail místopředsedy SK Jana Havelky (janhavelka@email.cz).  

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
orghospprov-rad-sk-hlincovka.pdf 545.6 Kb

SK Hlincovka - mistr ČR ve volejbalu ml.žákyň

SK Hlincovka (ml.žákyně) je mistrem ČR ve volejbalu !!!

Jihočeská družstva vládla na Mistrovství republiky mladších žákyň v Krnově ve dnech 26.-28.9. 2020.

Ze  24 družstev, které se kvalifikovaly na mistrovství se SK Hlincovka umístila první, Volejbal Tábor druhý a VSK Krumlov devátý. Za námi zůstaly týmy z Prahy, Brna i Ostravy. Velké obavy jsme měli z tradičních bašt mládežnického volejbalu jako jsou Karlovy Vary, Kralupy či Přerov. Z důvodu virových problémů se kvalifikace a vlastní turnaj mistrovství přesunulo z jara na podzim. Pár měsíců v růstu dětí a trénování navíc znamenalo kvalitnější volejbal. Družstvo Tábora se mistrovství nekvalifikovalo z důvodu karanténního oslabení. Do Krnova bylo přizváno jako náhradník, protože jiné družstvo mělo v tu dobu taktéž nařízenu karanténu. Smůla jedněch bylo štěstím druhých. U Volejbalu Tábor to platilo bez nadsázky.

Hlincovka nejtěžší zápasy sehrála s KP Brno (2:1), Kralupy (2:1). V závěrečném pavouku turnaje i přes porážku s Mikulovou Praha (0:2), kterou následně družstvo Tábora odsunulo na zápas o 3. a 4. místo, jsme brali poctu nejvyšší.

V této kategorii jsme již podruhé získali mistrovský titul  (poprvé v sezóně 2014/2015).

Byla zužitkována práce pana učitele Trmala s nejmenšími v přípravce. Tu jsme v naší skupině mladších žákyň volejbalově rozvinuli.

Určovat nejlepší hráčky či hráčky základu se mi nechce. Byl to kolektivní výkon, nad kterým udivovala přítomné v hale Vanesa Mrázková.

Tuto soutěž řídí Rada mládeže ČVS. Vzhledem k nedoruzemnění mezi ní a STK svazu nedošlo k záznamu na webu svazu. Zasílám tedy odkaz na výsledky zpracované RM ČVS na odkazuhttps://1url.cz/yzDy3

Družstvo SK Hlincovka zleva: Oberfalcerová Adéla, Švarcová Sára, Nováková Klára, Mrázková Vanesa, Vavříková Lucie, sedící zleva: Ptirová Terezie, Kadounová Kateřina, Nováková Šarlota, Koupalová Andrea, Bergerová Michaela.

Jan Havelka

Mistr ČR ve volejbalu ml.žákyň - foto týmu