SK Hlincovka

Turnaj v ping-pongu - 2.ročník

Druhý ročník turnaje v ping-pongu dospělých proběhne v sobotu dne 2.3.2024 v hospůdce na Hlincovce.
Začíná se osobní prezencí ve 13.30 hodin.
Nad turnajem má patronaci starosta obce.
O systému turnaje a nasazení hráčů podle počtu přihlášených rozhodne pořadatel.

Předpoklad: hra ve dvou tabulkách s postupem 4 hráčů do finálové skupiny. Nepostupující do finálové skupiny, případně podle počtu přihlášených, dohrávají turnaj o umístění.
Kategorie mužů a žen hrají společně, avšak vyhodnocení proběhne po kategoriích.

K přípravě na turnaj je možné využít dny otevření hospůdky. Případně po domluvě s paní hostinskou na tel. 721 049 992 podle volného místa na sále.

Přihlášky do turnaje na SMS (724 715 261) nebo email (janhavelka@email.cz) do 29.2. - uvést jméno, příjmení, telefon, email.  


Rozpis využití hřišť 2023

26.6.2023
Rozpis užívání ploch (hřišť) v areálu SK Hlincovka.

Rozpis využití hřišť 2023  Rozpis využití hřišť 2023 VER07 

Kontaktní osoba - Jan Havelka (SK Hlincovka)   tel. 724715261

Sobotní dny jsou volné mimo celodenní akce - viz plán akcí

Volné časy v týdenním rozpisu užívání ploch v areálu jsou k dispozici pro  další občany Hlincové Hory a třetí osoby. Při nevyužití 3x v řadě bude časové zadání zrušeno pro další zájemce.
Termíny dalších sobotních akcí  a volných časů v týdenním rozpisu hřišť je možné zadat na schůzi SK, nebo emailem na adresu obce.

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
sk-plan-akci-2023.pdf SK plán akcí 276.5 Kb

SK Hlincovka - provozní řád 2023 a výroční zpráva 2022

31.3.2023

Členská schůze SK proběhla 23.3.2023. Připomínky ke stávajícímu řádu a podněty ke změně řádu lza zaslat na mail janhavelka@email.cz.  

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
sk-provozni-rad-2023.pdf prov.řád 2023 686 Kb
sk-vyrocni-zprava-za-rok-2022.pdf výr.zpr. 2022 3380.1 Kb

Oznámení SK Hlincovka

Odešel člověk, který se dlouhé roky podílel na výchově volejbalových talentů SK Hlincovka a má zásluhu na největších úspěších volejbalu SK Hlincovka.

Čest jeho práci a památce.

Oznámení SK Hlincovka


SK Hlincovka - mistr ČR ve volejbalu ml.žákyň

SK Hlincovka (ml.žákyně) je mistrem ČR ve volejbalu !!!

Jihočeská družstva vládla na Mistrovství republiky mladších žákyň v Krnově ve dnech 26.-28.9. 2020.

Ze  24 družstev, které se kvalifikovaly na mistrovství se SK Hlincovka umístila první, Volejbal Tábor druhý a VSK Krumlov devátý. Za námi zůstaly týmy z Prahy, Brna i Ostravy. Velké obavy jsme měli z tradičních bašt mládežnického volejbalu jako jsou Karlovy Vary, Kralupy či Přerov. Z důvodu virových problémů se kvalifikace a vlastní turnaj mistrovství přesunulo z jara na podzim. Pár měsíců v růstu dětí a trénování navíc znamenalo kvalitnější volejbal. Družstvo Tábora se mistrovství nekvalifikovalo z důvodu karanténního oslabení. Do Krnova bylo přizváno jako náhradník, protože jiné družstvo mělo v tu dobu taktéž nařízenu karanténu. Smůla jedněch bylo štěstím druhých. U Volejbalu Tábor to platilo bez nadsázky.

Hlincovka nejtěžší zápasy sehrála s KP Brno (2:1), Kralupy (2:1). V závěrečném pavouku turnaje i přes porážku s Mikulovou Praha (0:2), kterou následně družstvo Tábora odsunulo na zápas o 3. a 4. místo, jsme brali poctu nejvyšší.

V této kategorii jsme již podruhé získali mistrovský titul  (poprvé v sezóně 2014/2015).

Byla zužitkována práce pana učitele Trmala s nejmenšími v přípravce. Tu jsme v naší skupině mladších žákyň volejbalově rozvinuli.

Určovat nejlepší hráčky či hráčky základu se mi nechce. Byl to kolektivní výkon, nad kterým udivovala přítomné v hale Vanesa Mrázková.

Tuto soutěž řídí Rada mládeže ČVS. Vzhledem k nedoruzemnění mezi ní a STK svazu nedošlo k záznamu na webu svazu. Zasílám tedy odkaz na výsledky zpracované RM ČVS na odkazuhttps://1url.cz/yzDy3

Družstvo SK Hlincovka zleva: Oberfalcerová Adéla, Švarcová Sára, Nováková Klára, Mrázková Vanesa, Vavříková Lucie, sedící zleva: Ptirová Terezie, Kadounová Kateřina, Nováková Šarlota, Koupalová Andrea, Bergerová Michaela.

Jan Havelka

Mistr ČR ve volejbalu ml.žákyň - foto týmu